O nas

Zabawa jest nauką, nauka zabawą. Im więcej zabawy, tym więcej nauki.

Glenn Doman
Nasz zespół

Zespół Akademii Rozwoju tworzą energiczni i kreatywni ludzie pracujący nad wspólnym celem – sukcesem dziecka.
To również fantastyczni ludzie pełni pasji, z którymi codzienna praca to niezwykła przyjemność. Instruktorzy prowadzący pokazy i zajęcia to osoby starannie dobrane pod kątem wiedzy merytorycznej oraz predyspozycji pedagogicznych. Pasjonaci uczenia się i poznawania natury umysłu.
Nasi instruktorzy przechodzą szkolenia, dzięki którym rozwijają swoje umiejętności i zainteresowania oraz stale podnoszą swoje kwalifikacje. Zgrana ekipa wykwalifikowanych pracowników to nasz ogromny skarb.


Nasza misja

Akademia Rozwoju jest miejscem, w którym pasja, nauka i zabawa łączą się w jedno. Naszą misją jest nauczanie poprzez zabawę oraz rozwijanie kreatywnego myślenia i twórczości.Metody pracy

W Akademii Rozwoju pracujemy w oparciu o teorię inteligencji wielorakich Howarda Gardnera, nie tylko wierzymy, że w każdym drzemie olbrzymi potencjał, ale również pomagamy naszym uczestnikom go wydobyć i doskonalić poprzez różnorodne formy zajęć.  Korzystamy ze sprawdzonych metod nauczania i pracy z dziećmi.
Współpracujemy z przedszkolami i szkołami, a także psychologami oraz specjalistami z zakresu rozwoju i nauczania dzieci.

Referencje:

  • Dzięki zajęciom z Robotyki moja córka poznała wiele ciekawych rzeczy, jak na przykład koła zębate i przekładnie.
    Kasia, mama Wiktorii